تبلیغات در اینترنتclose
عده‌ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه‌داران را تهدید کردند
زمان جاری : سه شنبه 28 خرداد 1398 - 4:20 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


ارسال پاسخ
تعداد بازدید 81
نویسنده پیام
reza آفلاین


ارسال‌ها : 39
عضویت: 9 /2 /1397

تشکر شده : 2
عده‌ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه‌داران را تهدید کردند
تهدید بازار آهنگ فروشان
بازار آهن فروشا باز است ؟؟
پاسخ اتهادیه بازار آهن فروشان به تهدید های اخیر
در ادامه میخوانید :
رئیس اتحادیه آهن فروشان با اشاره به اینکه عده‌ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه‌داران را تهدید کرده‌ بودند، گفت: در حال حاضر بازار آهن باز است و کسی به این تهدیدات توجه نکرده استرئیس اتحادیه آهن فروشان با اشاره به اینکه عده‌ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه‌داران را تهدید کرده‌ بودند، گفت: در حال حاضر بازار آهن باز است و کسی به این تهدیدات توجه نکرده است.
محمد آزاد با اشاره به اینکه بازار آهن بسته نشده است، اظهار داشت: متأسفانه برخی افراد به صورت سازمان‌یافته فروشندگان را مجبور به بستن درب مغازه‌ها می‌کنند و آنها نیز از ترس چماق آنها مجبور به بستن هستند البته بعد از رفتن این افراد،مغازه‌های خود را باز می‌کنند.
وی با بیان اینکه در بازار آهن نیز تعدادی از این افراد به صورت سازمان یافته مغازه‌داران را تهدید کرده‌اند گفت: ما به کسبه گفته‌ایم از تهدیدها نترسیده و مغازه‌های خود را نبندید. اگر هم خواستند شیشه‌های مغازه‌ها را بشکنند شما با میلگرد و آهن پاسخ آنها را بدهید.
آزاد اضافه کرد: دستگاه‌های امنیتی باید اقدامات لازم را برای مدیریت بازار انجام داده و مانع اقدام این افراد اغتشاشگر شوند.
رئیس اتحادیه آهن فروشان با تأکید براینکه البته آهن فروشان خواستار ثبات قیمت‌ها از دولت هستند، تصریح کرد: کسبه میلگرد را صبح 3 هزار و 300 تومان می‌فروشند اما وقتی می‌خواهند همان جنس را بعدازظهر برای تأمین نیاز مغازه خریداری کنند باید سه هزار و 500 تومان پول پرداخت کنند که این موضوع اصلا برای آنها به صرفه نیست.
آزاد با اعلام اینکه نوسانات قیمت‌ها باعث شده تا برخی فروشندگان حاضر به فروش محصولات خود برای جلوگیری از ضرر نباشند، گفت: در این زمینه در حال رایزنی با مسئولین مربوطه هستیم تا قیمت‌ها ثابت شده و معاملات در بازار رونق پیدا کند.

چهارشنبه 06 تیر 1397 - 16:59
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | عده‌ای به صورت سازمان یافته به بازار آهن آمده و با چماق مغازه‌داران را تهدید کردند | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS